Centrum Turystyczne Brzesko -
Strona główna Kontakty Jak rezerwować? O nas
 

 


 


 


 


  

bilety lotnicze
 

bilety krajowe
 

transfery na lotnisko
 
Wycieczki szkolne i na zamówienie

 
Symbol oferty: 287/370
Państwo: no conv :
Region: no conv :
Miasto: no conv :
Transport: Brak informacji
Profil wyjazdu: Brak informacji
Touroperator: musisz się zalogować
Wyżywienie: Brak informacji
Zakwaterowanie: Brak informacji
Wyposażenie:
    Brak informacji
świadczenia:
Cena podstawowa:
Osoba dorosła
UKRAINA: Lwów - Złota Podkowa - Podole :
1dzień: Wyjazd z miejsca zbiorki. Przejazd do Lwowa. Zwiedzanie: Stare Miasto - Ratusz, Katedra Łacińska i Ormiańska, Wysoki Zamek, Kopiec Unii Lubelskiej - panorama Lwowa.Przejazd do hotelu, zakwaterowanie,nocleg (dla chętnych spektakl w Operze Lwowskiej).

2 dzień: Śniadanie.Przejazd na Trasie Lwów- Podhorce. Zwiedzanie - jedna z najwspanialszych niegdyś rezydencji sarmackich - pałac-forteca Koniecpolskich i Rzewuskich, park, grodzisko. Przejazd do Oleska - zwiedzanie zamku, miejsca urodzin Jana III Sobieskiego. Przejzad do hotelu, zakwaterowanie, nocleg.

3 dzień: Śniadanie.Przejazd do Zbaraża - zwiedzanie twierdzy rodu Wiśniowieckich, spacer po parku pałacowym. Przejazd do Krzemieńca - wejście na Górę Królowej Bony (Zamkową) 397 m. n.p.m. - obejrzenie ruin zamku i panoramy miasta, zespół zabudowań d. Liceum Krzemienieckiego z kościołem licealnym św. Ignacego Loyoli i Stanisława Kostki, Dwaj Bracia (domy bliźniacze), dworek-muzeum Słowackich, kościoła św. Stanisława z pomnikiem Juliusza Słowackiego. Przejzad do hotelu, zakwaterowanie,nocleg.

4 dzień: Śniadanie. Przejazd do Lwowa .Zwiedzanie: Cmentarz Łyczakowski - groby powstańców polskich z 1863 roku, Memoriał Orląt Lwowskich. Czas wolny - zakupy. W godzinach popołudniowych wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd na miejsce zbiórki w godzinach nocnych. Zakończenie wycieczki.

Atrakcje:
CENNIK
 
©centrumturystyczne.com.pl

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.Czytaj więcej...